Speeldata groep 1 The sound of music (gouden jubileumtour)

 

Speeldata groep 1(The golden 1 on stage):   Marilène, Aiko, Cherida, Ridder, Cailin, Thijs.

zaterdag 17 april 2010 Rotterdam

donderdag 22 april 2010 Rotterdam

zondag 2 mei 2010 Breda

woensdag 12 mei 2010 Amsterdam

woensdag 19 mei 2010 Groningen

dinsdag 25 mei 2010 Groningen

zaterdag 29 mei 2010 Groningen   (Esmay Deleij als Louisa)

woensdag 2 juni 2010 Apeldoorn

woensdag 8 juni 2010 Apeldoorn

Deze data zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden.

Marilène Aiko

Cherida Ridder cailin van loonCailin

Thijs

Speeldata groep 2 The sound of music (gouden jubileumtour)

gr2

Speeldata groep 2 (De gouden tour toppers):   Manon, Alyssa, Julia, Olivier, Larissa, Lander.

donderdag 15 april 2010 Rotterdam première

zaterdag 1 mei 2010 Breda

donderdag 6 mei 2010 Amsterdam

donderdag 13 mei 2010 Amsterdam

zondag 23 mei 2010 Groningen

vrijdag 28 mei 2010 Groningen

zaterdag 5 juni 2010 Apeldoorn

Deze data zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden.

Manon Alyssa julia nautaJulia

olivier dademaOlivier larissa weilenmannLarissa Lander

Speeldata groep 3 The sound of music (gouden jubileumtour)

Speeldata groep (De tourende traptoppers)3:   Anouk, Sylvie, Lynn, Peter, Finlay, Bradley

vrijdag 23 april 2010 Rotterdam (met Esmay Deleij als Louisa en Ricky  Kooyenga als Friedrich)

woensdag 28 april 2010 Breda

vrijdag 7 mei 2010 Amsterdam

vrijdag 14 mei 2010 Amsterdam

donderdag 20 mei 2010 Groningen

zondag 30 mei 2010 Groningen

zondag 6 juni 2010 Apeldoorn

woensdag 9 juni 2010 Apeldoorn

Deze data zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden.

anouk pippelAnouk Sylvie Lynn

peter de kroonPeter Finlay Bradley

Speeldata groep 4 The sound of music (gouden jubileumtour)

Gr_4_de_gouden_geitjes Speeldata groep 4 (De gouden geitjes):  Flore, Venna, Manouk, Dioni, Esmay, Ricky

zondag 25 april 2010 Rotterdam

vrijdag 30 april 2010 Breda

zaterdag 8 mei 2010 Amsterdam   (Cailin van Loon als Louisa)

zaterdag 15 mei 2010 Amsterdam

zaterdag 22 mei 2010 Groningen (Gill Eeckelaert als Kurt)

woensdag 26 mei 2010 Groningen

vrijdag 4 juni 2010 Apeldoorn

donderdag 10 juni 2010 Apeldoorn   (Larissa Weilenmann als Louisa)

zaterdag 12 juni 2010 Apeldoorn

Deze data zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden.

Flore venna van den boschVenna Manouk

Dioni Esmay Ricky

Speeldata groep 5 The sound of music (gouden jubileumtour)

gr53

Speeldata groep 5 (De tourende von Trappetjes):   Nohr, Noa, Maaike, Gill, Britt, Brenn.

vrijdag 16 april 2010 Rotterdam

woensdag 21 april 2010 Rotterdam

donderdag 29 april 2010 Breda

zondag 9 mei 2010 Amsterdam

zondag 16 mei 2010 Amsterdam

vrijdag 21 mei 2010 Groningen

donderdag 27 mei 2010 Groningen (Dioni Jurado als Kurt)

donderdag 3 juni 2010 Apeldoorn

vrijdag 11 juni 2010 Apeldoorn

zondag 13 juni 2010 Apeldoorn (laatste voorstelling)

Deze data zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden.

nohr de vosNohr Noa Maaike

Gill britt van belkomBritt Brenn

The sound of music 2010 (gouden jubileumtour)

Kindercast

Gretl: Marilène Brandwijk, Manon Campion, Flore De Marie, Anouk Pippel, Norh de Vos.

Martha: Venna van den Bosch, Sylvie Mathijssen, Alyssa Mes, Noa De Pooter, Aiko Vanparys.

Brigitta: Lynn van Dillen, Cherida Krijgsman, Maaike Lubbers, Julia Nauta, Manouk Pluis.

Kurt: Olivier Dadema, Gill Eeckelaert, Dioni Jurado, Ridder van Kooten, Peter de Kroon.

Louisa: Britt van Belkom, Esmay Deleij, Cailin van Loon, Larissa Weilenmann, Finlay Van Wymeersch.

Friedrich: Lander Boons, Bradley Braafhart, Ricky Kooyenga, Brenn Luiten, Thijs Snoek.

Liesl: Alexandera Alphenaar

marilene brandwijkMarilène Manon

anouk pippelAnouk nohr de vosNohr

venna van den boschVenna Sylvie Noa

Aiko Lynn Cherida

Maaike julia nautaJulia

olivier dademaOlivier

Dioni Ridder Peter

britt van belkomBritt esmay deleijEsmay

Cailin larissa weilenmannLarissa

Finlay Ricky Brenn bradley braafhartBradley

Thijs Flore manouk pluisManouk Gill

Groep 1

Gretl: Marilène Brandwijk

Martha: Aiko Vanparys

Brigitta: Cherida Krijgsman

Kurt: Ridder van Kooten

Louisa: Cailin van Loon

Friedrich: Thijs snoek

Groep 2

Gretl: Manon Campion

Martha: Alyssa Mes

Brigitta: Julia Nauta

Kurt: Olivier Dadema

Louisa: Larissa Weilenmann

Friedrich: Lander Boons

Groep 3

Gretl: Anouk Pippel

Martha: Sylvie Mathijssen

Brigitta: Lynn van Dillen

Kurt: Peter de Kroon

Louisa: Finlay Van Wymeersch

Friedrich: Bradley Braafhart

Groep 4

Gretl: Flore De Marie

Martha: Venna van den Bosch

Brigitta: Manouk Pluis

Kurt: Dioni jurado

Louisa: Esmay Deleij

Friedrich: Ricky kooyenga

Groep 5

Gretl: Nohr de Vos

Martha: Noa De pooter

Brigitta: Maaike Lubbers

Kurt: Gill eeckelaert

Louisa: Britt van Belkom

Friedrich: Brenn Luiten

Groep_3_2