Overzicht sites van musical kids

A

Arianna Boomstra: www.ariannaboomstra.nl/

B

Brenn Luiten: www.brennluiten.nl/

Brian Barnett: www.brianbarnett.nl/

C

Cailin van loon: www.cailinvanloon.nl

Charissa Bos: http://charissabos.weblog.nl/

Cherida Krijgsman: www.cheyennecherida.weblog.nl/

Cheyenne Krijgsman: www.cheyennecherida.weblog.nl/

D

Daan van Dreumel: www.weblogdaan.weblog.nl

Dave Dekker: www.davedekker.eu/

Dioni Jurardo: www.dioni-music.nl/

E

Eline Breuking: www.elinebreuking.weblog.nl/

Emma Malfliet: www.emmamalfliet.webs.com

Enzo Coenen: http://home.planet.nl/~coene055/home.html
Esmee de Boer: www.freewebs.com/esmeedb/

F

Ferron de Wit: www.ferrondewit.nl

H

Hannah Joy Lasonder: www.hannah.lasonder.org/

I

Isha Ferdinandus: http://isha-ferdinandus.webnode.com/

J

Jeffrey Arenz: www.jeffrey-arenz.nl/

Jeffrey Bordewijk: http://jeffreybordewijk.nl/

Joep Reijnen: www.joepreijnen.nl/

Julia Nauta: www.sarahjulianauta.nl

Jurre Otto: www.jurreotto.nl/

K

Kaj van der Voort: www.kajvandervoort.nl/

Karlijn Copman: www.karlijn.info/

L

Laura van Bussel: www.lauravanbussel.nl

Laurine van der Minne: www.freewebs.com/laurinevanderminne

Lonneke van den Bosch: www.lonnekevandenbosch.nl

M

Maaike Lubbers: http://maaike99.webs.com/

Manon Campion: www.manoncampion.weebly.com

Manouk Pheifer: www.manoukpheifer.nl

Manouk Pluis: www.manoukpluis.mysites.nl/

Melle Berendse: www.melleberendse.clubs.nl/

N

Neeltje de Vree: www.neeltjedevree.nl

P

Pim Wessels: www.pimwessels.nl/

R

Rachelle Verdel: http://rachelleverdel.wordpress.com

Ralf Mackenbach: www.ralfclub.nl

Rick Mackenbach: www.rickmackenbach.nl/

Ridder van Kooten: www.riddervankooten.nl

Romy Krommert: www.romykrommert.nl/

Rosanne Pits: www.rosannepits.nl

Rose-Anne van Elswijk: http://roseannevelswijk.wordpress.com

S

Sarah Nauta: www.sarahjulianauta.nl

Sharifa Kanbier: www.shariffakanbier.tk

T Tim Koper: www.timkoper.webs.com/

Timon Sohier: www.bloggen.be/timon_sohier/

Tommy van den Berg: www.tommyvandenberg.nl/

V

Vajèn van den Bosch: www.vajenvennavandenbosch.nl    http://vajenvennavandenbosch.wordpress.com

Valentina Toth: www.valentinatoth.nl/

Venna van den Bosch: www.vajenvennavandenbosch.nl    http://vajenvennavandenbosch.wordpress.com

Z

Zoë Rijk: www.zoerijk.nl

door jongmusicaltalent Geplaatst in Links

Het Net4kids kinderkoor stopt

Na 3.5 jaar zal het Net4kids kinderkoor stoppen met zingen en dansen. Wij willen jullie allemaal uitnodigen om as. zondag 30 september naar het aller laatste optreden te komen kijken. Het Net4kids kinderkoor zal verspreid over drie optredens nog een keer laten zien waar ze zo goed in zijn!
30 september – 12.00uur/12.40uur/13.30uur – Theater Figi in Zeist.

Het verhaal van de postulante Maria die als gouvernante gaat werken voor de zeven kinderen van kapitein Von Trapp is een van de bekendste films en musicals. Ook dit jaar is The Sound of Music weer te zien in Nederlandse theaters. De Boxtelse Lynn van Dillen (10) is vanaf april te zien als Brigitta von Trapp in de Nederlandse bewerking van de musical.

De tienjarige leerlinge van de Angelaschool speelde in 2008 en 2009 de rol van Cootje in de musical Ciske de Rat. Daarna volgde in november, december en januari The Sound of Music in het theater van attractiepark de Efteling. En uiteindelijk werd Lynn gekozen om mee te doen aan The Sound of Music on tour. ,,Ik heb al eerder een keer auditie gedaan voor The Sound of Music, maar toen werd ik afgewezen”, vertelt Lynn. ,,In september 2009 deed ik weer auditie en werd ik wel aangenomen.” En dat terwijl Lynn de film vooraf helemaal niet kende.

De rol van Brigitta is een leuke rol om te spelen, vindt Lynn. ,, Brigitta is een meisje dat alles zegt wat ze denkt en dat is leuk. Ook is het de grootste kinderrol; ik heb veel tekst en sta vaak op het podium.” Hoewel Cootje ook leuk was om te doen, speelt Lynn liever Brigitta. ,,In Ciske de Rat had ik geen tekst en hoefde ik niet solo te zingen, nu is dat wel zo. En in The Sound of Music zijn de kostuums erg mooi.”

CARRÉ

The Sound of Music on tour is vanaf 14 april in verschillende Nederlandse theaters te zien. De musical staat onder andere in Apeldoorn, Breda, Groningen, Amsterdam en Rotterdam. In de hoofdstad mag Lynn optreden in koninklijk theater Carré. Hoewel dat de Boxtelse nog niet zoveel zegt, is haar moeder onder de indruk. ,,Je dochter in Carré, dat is natuurlijk prachtig”, zegt Christel Kloks. ,,Ik vond het al heel stoer toen ze in Scheveningen stond als Cootje, maar Carré is echt heel bijzonder.”

Tijdens de musical Ciske de Rat miste Lynn regelmatig lesuren op school. ,,Deze keer is dat niet zo omdat de meeste repetities in het weekeinde zijn”, legt Lynn uit. ,,Als we straks gaan touren zal dat wel veranderen, zeker als ik in Groningen moet spelen want dat is erg ver weg.” De ambities van de Boxtelse houden niet op bij de rol van Brigitta. ,,Ik zou graag actrice willen worden”, zegt de tienjarige. ,,Ik vind acteren erg leuk om te doen en ik hoop dat ik daar mijn beroep van kan maken. Het is super om dit allemaal mee te maken.”

http://www.brabantscentrum.nl/oud_archief_2010/nieuws/1009_lynn.htm

 

Al vanaf haar vijfde jaar wil de Boxtelse Lynn van Dillen (8) niets liever worden dan musicalster. De eerste stap op weg naar een musicalcarrière is gezet. Sinds donderdag 4 december is Lynn te zien als het schoolmeisje Cootje in de musical Ciske de Rat.

Nadat ze in de auditierondes voor The Sound of Music afviel, deed Lynn auditie voor Ciske de Rat. Na vier audities kreeg ze de rol van Cootje. De eerste twee rondes moesten de deelnemers een liedje zingen, de laatste twee moesten ze een stukje uit Ciske naspelen. ,,Het was eigenlijk niet zo moeilijk”, vertelt Lynn. ,,Het waren maar twee regeltjes. Blijkbaar ging het goed want ik mocht meedoen aan de musical.”

Lynn en haar moeder Christel waren stomverbaasd dat Lynn door de audities was gekomen. ,,We hadden het allebei nooit verwacht”, zegt de achtjarige Boxtelse. Haar moeder vult aan: ,,Er waren bij de auditie heel veel ouders met kinderen die elkaar al kenden van eerdere audities. Ik vond ze een beetje te klef met elkaar en had niet het gevoel dat wij daarbij zouden passen.”

GELOVIG

In de musical speelt Lynn de rol van Cootje, een gelovig schoolmeisje. ,,Cootje is braaf en serieus. Ook gaat ze elke week naar de kerk”, vertelt Lynn. ,,Het is geen hoofdrol, ik speel in het kinderensemble. Ik speel ook nog een kind dat in het internaat bij Ciske zit. Het is hartstikke leuk om te doen, maar soms wel moeilijk. Het dansen gaat wel eens verkeerd.”

Over de vraag of ze op Cootje lijkt, moet Lynn even nadenken. ,,Ik lijk denk ik wel een beetje op haar. Ik ga ook wel eens naar de kerk, maar niet zo vaak als Cootje. En of ik net zo braaf ben, dat weet ik eigenlijk niet. Ik luister meestal wel goed op school.”

De achtjarige leerlinge van de Angelaschool heeft door de repetities al wel wat van school gemist. Op de dagen waarop ze voorstellingen speelt, mist ze ook lessen. ,,Via de Arbeidsinspectie en de Onderwijsinspectie hebben we alles moeten regelen”, vertelt moeder Christel. ,,Zo moet er steeds veertien uur tussen werk en school zitten. Als ze om elf uur ’s avonds klaar is in het theater, mag ze de dag erna om één uur pas naar school. De school werkt gelukkig heel goed mee.”

ZENUWACHTIG

Vanavond is het zover, dan speelt Lynn voor de eerste keer in het theater haar rol. Een beetje zenuwachtig is ze wel. ,,Maar dat is vooral omdat het de eerste keer is”, denkt ze. ,,Als je op het podium staat, zie je het publiek niet zitten. Dat is een zwart vlak omdat je zelf in de lichten staat.”

Lynn speelt mee in de musical van 3 tot en met 14 december in Nijmegen en in Tilburg van 25 tot en met 30 december. ,,Ik mag 24 dagen per jaar meespelen van de Arbeidsinspectie”, legt Lynn uit. ,,Ik speel ongeveer eens in de twee dagen mee.” In elke regio wordt een nieuwe groep kinderen aangenomen om in het ensemble te spelen. Dit om te voorkomen dat de kinderen te veel moeten reizen. Omdat Ciske de Rat langer doorgaat, mag Lynn ook nog meedoen aan de voorstelling in Heerlen en Roermond in mei en juni 2009.

Of Lynn na de middelbare school een theateropleiding gaat volgen, weet ze nog niet. ,,Ik vind het leuk om te doen en ik heb nu ook zangles en toneelles. Ik zou heel graag musicalster willen worden, ik hoop dat dat lukt.”

http://www.brabantscentrum.nl/oud_archief_2008/nieuws/0849_lynn.htm

Kleine Ben: Cedric Van Den Abbeele, Michiel Mathijs, Remi De Smet.

Jonas: Arne Decock, Basil Zenasi, Kobe Verdonck.

door jongmusicaltalent Geplaatst in Ben X

Anastasia

Anastasia: Eva Diederix

Dimitri: Jorgen Veninga

Vladimir: Joran Schuijn 

Raspoelin: Fabian Homburg

Vary: Niels Boszhard

Mavra: Thelma Schoon

Marie: Lotte Haen

Bernadette: Megan Roele 

Nicolas: Emmo de Bie

Alexandra: Annemarijn van Osch

Jonge Anastasia: Anne Buhre & Loeki Jeuken

Jonge Dimitri: Tydo kover & Justin Swagerman

Ensemble:

Mireille Adelaar, Daniël Attema, Sharisa Boland, Kai Brasdorp, Petion Cleton, Elise Coebergh, Sanjula Dhillon Singh, Mariëlle van Diessen, Sil van Dijk, Floor Everts, Denise Grahmbeek, Renée Grahmbeek, Bernice Havenaar, Evy Lassche, Rohani de Pont, Mabel Privée, Fien Scholten, Vera Sininilplaas, Joshua van der Toorn, Melissa Vermeltvort, Dewy Vlaardingerbroek, Jip Warmerdam, Jolien Wijnmalen. 

 

Foto’s: www.PuurTheater.nl

Deze productie wordt gespeeld door jongeren tussen de 8 en 22 jaar.

door jongmusicaltalent Geplaatst in Anastasia

Annie (groep midden 1)

Vandaag was de eerste repetitie voor de musical Annie. De meiden die de rol van Annie gaan spelen hadden nog wat exrta’s te doen tijdens de repetitie. Zij mochten samen met hond ‘Sandy’ naar buiten om aan elkaar te wennen. Hieronder een foto van ‘Annie’ Roos van der Plas.

15-9-2012-1132

Kindercast ‘Hij gelooft in mij’ (2012/2013)

img1539672688

Jonge Rachel: Robin de Boer, Iris Klein Gebbink, Sarah Nauta, Eefje Paddenburg, Femke Schuurmans, Anna Speksnijder, Jony van Velsen.

Robin                                    Iris

Sarah                                   Eefje

femke-schuurmans13anna-speksnijder3

Femke                                             Anna

 Jony

Annie op de uitmarkt

Op zondag 26 augustus was de musical sing-a-long op de uitmarkt in Amsterdam. Uit verschillende musicals werden er liedjes gezongen. Ook uit de musical Annie. De Annie meiden zongen de nummers Zwaar bestaan en Morgen.

Op woensdag 22 augustus kwamen de Annie meiden naar Amsterdam om te repeteren voor de uitmarkt.

1-yvonne-sleegers12

Elise van Wanrooij, Yvonne Sleegers, Imahni Tsolakis, Venna van den Bosch, Roosmarijn Otten en Mees Smits

2-myrle-bunschoten3

Roos van der Plas en Myrle Bunschoten

Zondagmiddag was de generale repetie. Helaas regende het. Maar de Annie meiden zongen gewoon door.

3-elaine-hakkaart3

Venna van den Bosch, Elaine Hakkaart en Fleur Renes

4-elaine-hakkaart2

Elaine Hakkaart

5-elaine-hakkaart3

Mees Smits, Madelief Valkenburg, Myrle Bunschoten en Elaine Hakkaart

6-roos-van-der-plas2

Roos van der Plas en Tony Neef

Daarna werden de kinderen omgetoverd tot echte weesmeisjes.  En begon het wachten tot ze het podium mochten betreden. In de kleedkamer hadden ze lol en werden er foto’s gemaakt.

7-rosanne-pits3

Elise van Wanrooij, Rosanne Pits, Yvonne Sleegers, Imahni Tsolakis, Esmée Lemmers, Mandy de Lee, Alyssa Nillesen, Noes Petiet, Fabienne Strooband, Myrle Bunschoten en Coco Urbanus

8-yvonne-sleegers3

Imahni Tsolakis en Yvonne Sleegers

9-yvonne-sleegers3

Yvonne Sleegers, Mees Smits, Imahni Tsolakis, Noa Meijer en Rosanne Pits

10-yvonne-sleegers3

Elise van Wanrooij, Myrle Bunschoten, Rosanne Pits, Alyssa Nillesen, Imahni Tsolakis, Yvonne Sleegers en Mandy de Lee

11-yvonne-sleegers2

Alle Annie meiden

En toen was het tijd voor het echte optreden.

12-antoinetr-van-berkel3

Antoinet van Berkel en Mirre Licht op weg naar het podium

13-myrle-bunschoten2

Myrle Bunschoten

14-myrle-bunschoten3

Mees Smits, Myrle Bunschoten en Elaine Hakkaart

15-roosmarijn-otten2

Roos van der Plas, Zoë Rijk, Roosmarijn Otten, Antoinet van Berkel en Mirre Licht

16-roosmarijn-otten3

Roos van der Plas, Zoë Rijk, Roosmarijn Otten, Antoinet van Berkel en Mirre Licht

17-roosmarijn-otten2

Roos van der Plas, Zoë Rijk, Roosmarijn Otten en Antoinet van Berkel

18-roosmarijn-otten3

Zoë Rij, Roosmarijn Otten, Antoinet van Berkel en Mirre Licht

19-rosanne-pits3

Rosanne Pits

roos-van-der-plas2

Roos van der Plas en Shrek

Met dank aan: Eva Baggerman, Martin & Marloes Bunschoten, Nathalie Duijnman, Wilma Hakkaart, Chantal Pits, Joyce de Ridder, Yvonne Sleegers.

Filmpje Annie uitmarkt (klik hier)

Filmpje generale repetitie Annie uitmarkt (klik hier)

Rachelle en Dilara in tv serie

Rachelle Verdel en Dilara Horuz zijn vanaf deze week iedere werkdag te zien in de jeugdserie’s Vrijland en SpangaS.

Rachelle Speelde in de musicals Pinokkio, Ciske de Rat en Mary Poppins. Ook was ze te zien in de film Foeksia de miniheks. Ook speelt zij de hoofdrol in de serie Naranjina en de kadekappers. Vanaf deze week kun je haar iedere werkdag bewonderen als Milou in Vrijland.

Dilara speelde oa in de musicals The sound of music, Annie en Pinokkio. Ook deed zij mee aan het junior songfestival. Samen met haar vriendinnen Rose-Anne en Yasmin, treed ze nog steeds op met de groep Ready. Dilara speelt in SpangaS de rol van Meral.

door jongmusicaltalent Geplaatst in Nieuws