Kindercast Joseph (west)

west

Groep 1

Marco Edam, Tom van der Hor, Jorryt de Jong, Julia van der Molen, Joep Paddenburg, Aimee Vivian de Pater, Vera van der Plas, Shanna Slaap, Valerie Tuin, Maaike Verweij.

Marco valerie tuinValerie

Groep 2

Phoebe de Beer, Ieme Bijlhout, Nicole van Dorp, Bradley Groffen, Jeroen Hilgers, Nathan van der Horst, Aoibhinn Reddington, Ruby Segers, Lena Stallinga, Stijn Verwoest.

Phoebe nicole van dorpNicole ruby segersRuby & Phoebe

Stijn

door jongmusicaltalent Geplaatst in Joseph

Kindercast Joseph (oost)

Deze kinderen zullen in de regio oost de kinderrollen voor hun rekening nemen:

Benjamin Berends, Alanis Blom, Sterre Bours, Eline Breuking, Enzo Coenen, Merel van Eldik, Sam van den Elsakker, Pip Peters, Babice Pompe, Quinty Schier, Julia van der Schoor, Daphne Twilt, Tessa Willemsen, Babette van der Zee.

Alanis Eline sam van den elsakkerSam

Quinty

door jongmusicaltalent Geplaatst in Joseph

Auditie's

Inschrijving gesloten

Ciske_de_rat Voor de verlenning van de musical Ciske de Rat is stage entertainment op zoek naar kinderen met zang/dans/acteertalent voor de rollen van zowel Ciske als het kinderensemble. (6 jongens, 4 meisjes)

De auditie’s vinden plaats begin 2009.

Mary_poppins

Voor de musical Mary Poppins is stage entertainment op zoek naar kinderen voor de rol van Jane (11 jaar) en de rol van Michael (9 jaar).

De auditie’s vinden plaats in de zomer van 2009.

Ben jij iemand met talent voor zang/dans/acteren. Ben je tussen de 7 en 11 jaar oud met een maximale lengte van 1.45 cm. En woonachting in regio Den Haag. Geef je dan op voor de auditie’s.

Stuur een mail met:

Naam

Geslacht

Geboortedatum

Geboorteplaats

Lengte

Straat

Huisnummer

Postcode

Woonplaats

Provincie

Telefoonnummer/ mobiel (ouders)

Emailadres (ouders)

Foto

Naar: castingkinderen@stage-entertainment.nl

door jongmusicaltalent Geplaatst in Audities

Kindercast Ciske de Rat (Rai Amsterdam)

Deze groepen zullen spelen in het Rai theater in Amsterdam

Groep 1

Ciske: wisselende bezetting

Dorus: Luuk Hartog

Betje: Manouk Tjassens

Jantje: Marc Bokhorst

Brammetje: Noah Verel

Sip: Isidoor Maljers

Drikus: Dennis Edam

Cootje: Rhobin van Kesteren

Francientje: Iris van Loen

Wanda: Sem de Vlieger

Luuk Sem

Speeldata groep 1

Dinsdag 20 januari 2009

Vrijdag 23 januari 2009

Woensdag 28 januari 2009

Zaterdag 31 januari 2009

Donderdag 5 februari 2009

Zondag 8 februari 2009

Dinsdag 10 februari 2009

Vrijdag 13 februari 2009

Woensdag 18 februari 2009

Zaterdag 21 februari 2009

Donderdag 26 februari 2009

Zondag 1 maart 2009

Dinsdag 3 maart 2009

Vrijdag 6 maart 2009

Woensdag 11 maart 2009

Zaterdag 14 maart 2009

Vrijdag 20 maart 2009

Groep 2

Ciske: wisselende bezetting

Dorus: Rienk Timmerman

Betje: Laura Vischschoonmaker

Jantje: Jurre Otto

Brammetje: Wouter Kikstra

Sip: Philip Konvalinka

Drikus: Mitchell de Palm

Cootje: Brittany Sanders

Francientje: Lotte Pierik

Wanda: Rachelle Verdel

Laura Mitchell

rachelle verdelRachelle

Speeldata groep 2

Woensdag 21 januari 2009

Zaterdag 24 januari 2009

Donderdag 29 januari 2009

Zondag 1 februari 2009

Dinsdag 3 februari 2009

Vrijdag 6 februari 2009

Woensdag 11 februari 2009

Zaterdag 14 februari 2009

Donderdag 19 februari 2009

Zondag 22 februari 2009

Dinsdag 24 februari 2009

Vrijdag 27 februari 2009

Woensdag 4 maart 2009

Zaterdag 7 maart 2009

Donderdag 12 maart 2009

Zondag 15 maart 2009

Zaterdag 21 maart 2009

groep 3

Ciske: wisselende bezetting

Dorus: Delano Willemsen

Betje: Anne Borkent

Jantje: Finn Karels

Brammetje: Wessel Sier

Sip: Thijs van der Zon

Drikus: Mathijs Oudenaarde

Cootje: Romy Joy van Rooij

Francientje: Guusje Lardenoye

Wanda: Melanie Reindertsen

anne borkentAnne Finn

Guusje

Speeldata groep 3

Donderdag 22 januari 2009

Zondag 25 januari 2009

Dinsdag 27 januari 2009

Vrijdag 30 januari 2009

Woensdag 4 februari 2009

Zaterdag 7 februari 2009

Donderdag 12 februari 2009

Zondag 15 februari 2009

Dinsdag 17 februari 2009

Vrijdag 20 februari 2009

Woensdag 25 februari 2009

Zaterdag 28 februari 2009

Donderdag 5 maart 2009

Zondag 8 maart 2009

Dinsdag 10 maart 2009

Vrijdag 13 maart 2009

Donderdag 19 maart 2009

Zondag 22 maart 2009

(De data zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden)