Kindercast Ciske de Rat (Rotterdam)

Nieuwe kindercast Rotterdam 1

Ciske: wisselende bezetting

Dorus: Luuk Hartog

Betje: Aimee de Pater

Jantje: Maikel de Bruin

Brammetje: Wouter Kikstra

Sip: Teun Keyzer

Drikus: Mathijs Oudenaarde

Francientje: Julia Luyt

Cootje: Cyanne Middelaar

Wanda: Fleur Borst

Luuk fleur borstFleur

Kindercast Ciske de Rat (Rotterdam)

Regio rotterdam 2008
Nieuwe kindercast Rotterdam 3

Ciske: wisselende bezetting

Dorus: Joep Paddenburg

Betje: Sterre Verschoor

Jantje: Auke Geerts

Brammetje: Daan Jorissen

Sip: Neil van der Hulst

Drikus: Sami Kappe

Francientje: Sabine Meulenbelt

Cootje: Eefje Paddenburg

Wanda: Ieme Bijlhout

Sterre sabine5Sabine Ieme

Speeldata Ciske de Rat

Eigenlijk wilde ik geen speeldata meer op de site zetten, maar omdat er veel naar gevraagd wordt zijn hier de speeldata van de Ciske’s. Let op: deze data zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden.

Brenn_4 Brenn:

vrijdag 7 november 2008 Zwolle

woensdag 12 november 2008 Zwolle

zaterdag 15 november 2008 Zwolle

woensdag 19 november 2008 Antwerpen

zaterdag 22 november 2008 Antwerpen

donderdag 27 november 2008 Antwerpen

zondag 30 november 2008 Antwerpen

zaterdag 6 december 2008 Nijmegen

donderdag 11 december 2008 Nijmegen

zondag 14 december 2008 Nijmegen

vrijdag 26 december 2008 Tilburg

vrijdag 1 januari 2009 Amsterdam

woensdag 14 januari 2009 Amsterdam

zondag 18 januari 2009 Amsterdam

dinsdag 20 januari 2009 Amsterdam

zaterdag 24 januari 2009 Amsterdam

vrijdag 30 januari 2009 Amsterdam

brianbarnettBrian:

zaterdag 25 oktober 2008 Almere

donderdag 30 oktober 2008 Almere

zondag 2 november 2008 Almere

woensdag 25 februari 2009 Amsterdam

zaterdag 28 februari 2009 Amsterdam

vrijdag 6 maart 2009 Amsterdam

donderdag 12 maart 2009 Amsterdam

vrijdag 20 maart 2009 Amsterdam

Dave Dave:

zaterdag 31 januari 2009 Amsterdam

vrijdag 6 februari 2009 Amsterdam

woensdag 11 februari 2009 Amsterdam

zaterdag 14 februari 2009 Amsterdam

woensdag 18 februari 2009 Amsterdam

zaterdag 21 februari 2009 Amsterdam

Gijs Gijs:

donderdag 5 februari 2009 Amsterdam

zaterdag 7 februari 2009 Amsterdam

donderdag 12 februari 2009 Amsterdam

zondag 15 februari 2009 Amsterdam

donderdag 19 februari 2009 Amsterdam

zondag 22 februari 2009 Amsterdam

Kaj Kaj:

donderdag 8 januari 2009 Amsterdam

dinsdag 13 januari 2009 Amsterdam

zaterdag 17 januari 2009 Amsterdam

vrijdag 23 januari 2009 Amsterdam

donderdag 29 januari 2009 Amsterdam

lorenzo visserLorenzo:

donderdag 26 februari 2009 Amsterdam

zondag 1 maart 2009 Amsterdam

dinsdag 3 maart 2009 Amsterdam

zaterdag 7 maart 2009 Amsterdam

vrijdag 13 maart 2009 Amsterdam

zondag 22 maart 2009 Amsterdam

menno frankMenno:

woensdag 29 oktober 2008 Almere

zaterdag 1 november 2008 Almere

zaterdag 8 november 2008 Zwolle

donderdag 13 november 2008 Zwolle

zondag 16 november 2008 Zwolle

donderdag 20 november 2008 Antwerpen

zondag 23 november 2008 Antwerpen

dinsdag 25 november 2008 Antwerpen

vrijdag 28 november 2008 Antwerpen

donderdag 4 december 2008 Nijmegen

woensdag 10 december 2008 Nijmegen

zaterdag 13 december 2008 Nijmegen

donderdag 25 december 2008 Tilburg

zondag 28 december 2008 Tilburg

dinsdag 30 december 2008 Tilburg

dinsdag 3 februari 2009 Amsterdam

zondag 8 februari 2009 Amsterdam

dinsdag 10 februari 2009 Amsterdam

Vrijdag 13 februari 2009 Amsterdam

dinsdag 17 februari 2009 Amsterdam

vrijdag 20 februari 2009 Amsterdam

Sam_2 Sam:

zaterdag 10 januari 2009 Amsterdam

donderdag 15 januari 2009 Amsterdam

woensdag 21 januari 2009 Amsterdam

zondag 25 januari 2009 Amsterdam

dinsdag 27 januari 2009 Amsterdam

zondag 1 februari 2009 Amsterdam

samuel polakSamuel:

woensdag 4 maart 2009 Amsterdam

zondag 8 maart 2009 Amsterdam

dinsdag 10 maart 2009 Amsterdam

zaterdag 14 maart 2009 Amsterdam

zaterdag 21 maart 2009 Amsterdam

Tim Tim:

zondag 26 oktober 2008 Almere

dinsdag 28 oktober 2008 Almere

vrijdag 31 oktober 2008 Almere

woensdag 7 januari 2009 Amsterdam

zondag 11 januari 2009 Amsterdam

vrijdag 16 januari 2009 Amsterdam

donderdag 22 januari 2009 Amsterdam

woensdag 28 januari 2009 Amsterdam

woensdag 4 februari 2009 Amsterdam

cas van leeuwenCas:

donderdag 6 november 2008 Zwolle

zondag 11 november 2008 Zwolle

dinsdag 11 november 2008 Zwolle

vrijdag 14 november 2008 Zwolle

vrijdag 21 november 2008 Antwerpen

woensdag 26 november 2008 Antwerpen

zaterdag 29 november 2008 Antwerpen

woensdag 3 december 2008 Nijmegen

zondag 7 december 2008 Nijmegen

dinsdag 9 december 2008 Nijmegen

vrijdag 12 december 2008 Nijmegen

woensdag 24 december 2008 Tilburg

zaterdag 27 december 2008 Tilburg

dinsdag 24 februari 2009 Amsterdam

vrijdag 27 februari 2009 Amsterdam

Donderdag 5 maart 2009 Amsterdam

Woensdag 11 maart 2009 Amsterdam

zondag 15 maart 2009 Amsterdam

donderdag 19 maart 2009 Amsterdam

 

Loverboy

Cast_a Cast: Michael Beugelink, Momar Diagne, Tjitske van Engelen, Nikita Foe, Sabrine Hallewas, Kimberly de Heer, Ashley Hennink, Amanda Kok, Myrthe de Koning, Marco de Kramer, Valerie Lewis, Marta Meijer, Eduard Menig, Jessica Moerkamp, Lisa Ostermann, Stefan Pouw, Tamara v.d. Schee, Miriam van Stapele, Robin van Veen, Suzanne Vos, Nina Weers, Mitch Wolterink, Charlotte Yntema.

Loverboy Loverboy1 Loverboy2 Loverboy3

door jongmusicaltalent Geplaatst in Loverboy

Valerie Tuin

In november speelt Valerie haar laatste voorstelling in de musical Ciske de Rat. Hier wat foto’s van Valerie’s Ciske avontuur.

valerie tuin1 valerie tuin2 valerie tuin3

valerie tuin4 valerie tuin5

valerie tuin6

Les miserables 2008

Gavroche:

Max van Alphen, Melle Berendse, Jord van Es, Jeremy Hazeleger, Mees van Leeuwen, Ruben Renet.

Cosette:

Nicole van Dorp, Bibiche Pompe, Amber de Rooij, Quinty Stok, Sonja verhoeven, Sua Wilschut.

Eponine:

Zala de Casparis, Melissa Hoogeveen, Marit van der Hor, Alyssa Kerskes, Roxy Krijgsman, Liselotte Wilberink.

MelleMelle   Sua_2Sua   QuintyQuinty

Amber   nicoleNicole

The sound of music 2008

Deze kids spelen de Von Trapp kinderen in The sound of music:

Joris van Baar, Romy Basting, Britt van Belkom, Olivier Blitzblum, Annalie de Boer, Esmée de Boer, Robin de Boer, Yuna Borsboom, Vajèn van den Bosch, Laura van Bussel, Mauro Casarini, Anna Davidson, Esmay Deleij, Loes Dieltjens, Deborah Dijkmans, Thymo ter Doest, Marit Dollevoet, Charlotte Dommershausen, Guus van Dongen, Jany van Dooren, Pim van Drunen, Sanne Groenen, Willemijn van Holt, Bram Houg, Joep Hupperetz, Thomas de Keulenaar, Vincent Klep, Ricky Kooyenga, Cherida Krijgsman, Pascalle Langhorst, Dyanne Lans, Maud van Limpt, Cailin van Loon, Maaike Lubbers, Laurine van der Minne, Julia Nauta, Niek Oosterbaan, Marit van den Ouweland, Thijs Paauw, Kaylee Peters, Rosanne Pits, Kelly van de Ree, Roos Rebergen, Anouk Rietveld, Zoë Rijk, Eva Snijders, Thijs Snoek, Lukas Sprengers, Josha Stradowski, Romée van der Veen, Tom van de Ven, Jens de Visser, Larissa Weilenmann, Liza van Zeijderveld. 

Kindercast Joseph (zuid)

zuid Groep 1 “De pink panters”

Margot Baars, Mick van Haaren, Heleen van Maldegem, Amber Martin, Swen Overman, Shannon Scorer, Flemming Viguurs, Emma Walraven, Ruben Weijand, Hansje van Welbergen.

flemming figuursFlemming amber martinAmber

shannon scorershannonscorerShannon

Hansje Flemming & Margot

Speeldata groep 1

6 januari 2009 Heerlen

8 januari 2009 Heerlen

13 januari 2009 Breda

16 januari 2009 Breda

28 januari 2009 Eindhoven

31 januari 2009 Eindhoven

3 maart 2009 Nijmegen

7 maart 2009 Nijmegen

16 april 2009 Maastricht

19 april 2009 Maastricht

5 mei 2009 Tilburg

7 mei 2009 Tilburg

20 mei 2009 Venlo

23 mei 2009 Venlo

6 juni 2009 Oss

18 juni 2009 Den Bosch

21 juni 2009 Den Bosch

27 augustus 2009 Eindhoven

16 september 2009 Breda

19 september 2009 Breda

Groep 2 “De smarties”

Jaimy van Berkum, Bas van den Beuken, Jolijn de Greef, Sam Hutten, Meghan Janssen, Bente van den Ouweland, Fleur Renes, Niels Renes, Joline Soomers, Lonneke Zijlstra.

Bas meghan janssenMeghan

bente van den ouwelandBente

Speeldata groep 2

29 januari 2009 Eindhoven

1 februari 2009 Eindhoven

5 maart 2009 Nijmegen

14 april 2009 Maastricht

17 april 2009 Maastricht

6 mei 2009 Tilburg

9 mei 2009 Tilburg

21 mei 2009 Venlo

24 mei 2009 Venlo

3 juni 2009 Oss

5 juni 2009 Oss

16 juni 2009 Den Bosch

19 juni 2009 Den Bosch

15 augustus 2009 Breda (optie)

20 augustus 2009 Heerlen / Maastricht (optie)

22 augustus 2009 Heerlen / Maastricht (optie)

26 augustus 2009 Eindhoven

29 augustus 2009 Eindhoven

15 september 2009 Breda

18 september 2009 Breda

Groep_3_zuid Groep 3 “Dromenvangers”

Sophie Heerlijn, Joyce de Jong, Sami Kappe, Cailin van Loon, Denise Pippel, Lana Renet, Tommy Stiegelis, Joel Toeange, Nikki Verkooijen, Wessel Wirken.

sami kappeSami Cailin

denise pippelDenise joel toeangeJoël nikki verkooijenNikki

De speeldata zijn onder voorbehoud en kunnen gewijzigd worden.

door jongmusicaltalent Geplaatst in Joseph

Ciske de Rat (zuid)

Dit zijn de nieuwe kinderen die vanaf 3 december in de cast van Ciske de Rat zuid spelen:

gr-zuid4

Groep 1:

Ciske: wisselende bezetting

Dorus: Pieter Nass

Betje: Kyra Ummels

Jantje: Joes Brauers

Brammetje: Cas Smits

Sip: Sil de Veer

Drikus: Brett van den Boogaart

Cootje: Manouk Pluis

Francientje: Maartje van Dijck

Wanda: Yael Kersten

Pieter Kyra

kyra ummelskyraummelsKyra

joes brauersJoes cas3Cas

sil5Sil brett3Brett

manouk pluismanoukpluismanouk-p4Manouk

maartje3Maartje Yael

Manouk & Kyra

Groep 2:

Ciske: wisselende bezetting

Dorus: Dennis Sluyter

Betje: Yvonne Sleegers

Jantje: Joep reijnen

Brammetje: Sem van den Hijden

Sip: Thomas Walker

Drikus: Rik Hoekstra

Cootje: Lynn van Dillen

Francientje: Femke Schuurmans

Wanda: Karlijn Martens

dennis5Dennis Joep

yvonne sleegersyvonnesleegersYvonne

femke schuurmansFemke karlijn-m14Karlijn